Kuchynské pracovné dosky

Kuchynská linka (varný ostrov) je možno najexponovanejšie miesto v domácnosti. V kuchyni je vždy niekto. Potrebujete kvalitnú pracovnú dosku a mali by ste pozorne sledovať možnosti a parametre pri jej výbere. Následná výmena dosky nie je zložitá. Aj preto, sme naše možnosti použitia obkladov a dlažieb Mirage a Marca Corona rozšírili o značku Cosentino, ktorá je vo viacerých situáciách vhodnejšia pre použitie do kuchyne.


Technicko - fyzikálne vlastnosti

Výberom z našej ponuky získate garanciu zdravotne nezávadného produktu, ktorý neuvoľňuje absolútne žiadne toxické látky, ani keď je vystavený plameňu. Je ľahko čistiteľný a nezanecháva žiadne škvrny. 

VZHĽAD

Drvivá väčšina kupujúcich rieši v prvom rade vzhľad, teda ako to bude v interiéri vyzerať. Bude tmavá, svetlá, neutrálna? Bude vyzerať dobre v kombinácii s umývadlom a varnou platňou? Bude dobrý vizuálny prvý dojem?

Dobrou správou je to, že máme viac ako 200 dekorov vhodných pre kuchynské pracovné dosky. Vzhľad nie je všetko, ale je to prvá vec, ktorú pravdepodobne riešite aj vy.

CENA

Kto nehľadá dobrý pomer cena vs. výkon? Kto tomu naozaj aj rozumie? 

S našimi obkladmi značky Mirage a Marca Corona máte možnosť dopracovať sa na najnižšie ceny v porovnaní s hociktorým materiálom s podobnými vlastnosťami. Doprava je veľká položka a preto sa vám pracovná doska od Mirage najviac finančne oplatí, ak už od nás beriete dlažbu aj do iných priestorov. Zároveň po nacenení „umelého“ kameňa či iných podobne dobre vyzerajúcich materiáloch je naša cena podozrivo nízka.

MIRAGE

kvalitná porcelánová / gresová dlažba

Máme za sebou viacero inštalácií, spokojnosť. Pracuje sa s týmto materiálom ako s dlažbou. Je krehkejšia, dá sa podlepiť sklotextilnou mriežkou a vydrží väčšie namáhanie. Celkovo veľmi odolný materiál, k dispozícii je veľa dekorov, cenovo dostupnejší.

formáty dosiek: 1200x2780mm, 1600x3200mm
hrúbky: 6, 9, 12, 20mm
pozor: nie každý dekor má na výber všetky hrúbky a všetky veľkosti…

SILESTONE

od španielskeho výrobcu COSENTINO

Je to hybridný povrch prémiových minerálov, kremeňa a recyklovaných materiálov. Laicky napísané: pomleté prírodné kamene a minerály, dosky sú v celej svojej hrúbke texturované. Je to skoro prírodný materiál a preto sa naňho neodporúča položiť horúci hrniec priamo z varnej dosky. Rozliatie 100°C vody zvládne.

formáty dosiek: 3250x1590mm, 3060x1440mm
hrúbky: 12, 20 a 30 mm

 

 

DEKTON

od španielskeho výrobcu COSENTINO

Technický ultrakompaktný kameň, v porovnaní s ostatným je veľmi odolný, môže sa naňho položiť aj veľmi horúci hrniec, použitie aj v exteriéri. Výhodou je, že sa vyrába v hrúbkach od 4mm a viete ho použiť aj na dvierka kuchynskej linky. V exteriéri ho viete použiť aj na fasádu a takto kombinovať a ladiť dom ako celok. Najpevnejší materiál, s ktorým sme mali tú česť sa stretnúť pri kuchynských linkách.

formáty dosiek: 3200x1440mm
hrúbky: 4, 8, 12, 20 a 30mm

SCALEA

od španielskeho výrobcu COSENTINO

Ultimátny prírodný kameň, je prírodný kameň, ktorý sa ťaží a vyberá podľa najvyšších štandardov výnimočnosti. Medzi jeho jedinečné vzory a najexkluzívnejšiu kolekciu na svete patrí mramor, žula, vápenec, travertín atď. v 200 rôznych farbách.

formáty dosiek: rôzne
hrúbky: 20mm

 

Galéria

Scroll to Top