Kuchynské pracovné dosky

S našou kolekciou do kuchyne v hrúbke 6 mm, 9mm, 12 mm a 20 mm si zosúladíte nielen podlahy, steny ale aj pracovné dosky z tej najkvalitnejšej porcelánovej kameniny. Sú predovšetkým určené pre interiérový dizajn na konkrétne aplikácie, ako kuchynské dosky, stoly, poličky či nábytok do domácnosti. Procesom vypaľovania extrémne vysokou teplotou vzniká vysoko kompaktná a odolná doska, ktorá je ideálna pre všetky použitia. Ponúkame Vám jedinečnú dizajnovú všestrannosť, vylepšenú o rôzne povrchy, ako sú mramor, kameň, betón a kov.

mirage_jewels_jw14_60x60

MRAMOR

matné či lesklé všetky prírodné odtiene 2 kolekcie, 20 druhov

mirage_glocal_gc01_60x60

Betón

minimalizmus a decentnosť
rôzne povrchy
2 kolekcie, 16 druhov

mrg_norr_rr06_120x278_01-exe-tippagani

KAMEŇ

kamenný dekor bude v móde vždy
máme veľké množstvo rôznych druhov
2 kolekcie, 5 druhov

mirage_lemmy_ly09_macro_quad

oceľ

odvážny dizajn
1 kolekcia, 6 druhov


Technicko - fyzikálne vlastnosti

Výberom našej porcelánovej kameniny získate garanciu zdravotne nezávadného produktu, ktorý neuvoľňuje absolútne žiadne toxické látky, ani keď je vystavený plameňu. Je ľahko čistiteľná a nezanecháva žiadne škvrny. Môžu byť na ňu použité dokonca aj silné čistiace prostriedky a rozpúšťadlá bez obavy jej poškodenia.

ako používať

  • vyhnite sa veľkým záťažiam na povrchu dosky
  • pri čistení nepoužívajte brusné materiály
  • nepoužívajte keramické nože priamo na pracovnej doske
  • uprednostnite dosky na krájanie pri rezaní, krájaní
  • používajte podložky na horúce predmety
  • vyhnite sa dlhodobému kontaktu medzi pracovnou doskou a vysoko                                                                                                        koncentrovaným čistiacim prostriedkom (s vysokou či veľmi nízkou pH).

Výhody 12 mm dlažieb

Naše 12 mm hrubé dosky sú integrované so sklotextílnou výstužou, ktorá sa aplikuje už počas výrobného procesu. Všetky 12 mm kameniny sa dodávajú bez opracovania hrán a to z dôvodu, že slúžia zákazníkom na ich ďalšie spracovanie. Výhodou sklotextílnej výstuže je zvýšená mechanická pevnosť a odolnosť proti nárazu. Zvýšená odolnosť opracovaného kusu pri následnej manipulácii. Lepšia manipulácia dosiek pri rezaní či vŕtaní a vykonáva bezpečnostnú funkciu, pretože drží kúsky pohromade v prípade rozbitia.

stoiatura

možnosti zarovnania rohov

PRACOVNÁ DOSKA V NAŠOM SHOWROOME

Galéria

Scroll to Top