Bazénová dlažba

Ponúkame Vám najkompletnejší rozsah vonkajších porcelánových dlažieb pre váš bazén. Špeciálne bazénové tvarovky rôznych hrán, drenážne kanály, či dizajnové prekrytia žľabov aj bez mriežky, to všetko vyrobené z porcelánovej kameniny, ktorá sa  dokonale zladí s Vašou dlažbou. Pri jej výbere sa môžete spoliehať,  že je tvrdá, odolná voči vode, dažďu, chlóru a taktiež slanej vode v bazénoch. Je protišmyková, pretože má textúrovaný povrch, po ktorom sa dá bezpečne kráčať, aj keď je mokrý, je plne odolná voči mrazu, slnku, plesniam, umývateľná aj vysokotlakovým čističom.

KAMEŇ

kamenný dekor bude v móde vždy
máme veľké množstvo rôznych druhov
14 kolekcií

Betón

minimalizmus a decentnosť
rôzne povrchy
8 kolekcií

Drevo

nezničiteľné drevo
luxusné aj vintage dizajny
9 kolekcií

Mramor

matné či lesklé
všetky prírodné odtiene
8 kolekcií

Oceľ

odvážny dizajn
1 kolekcia

Prečo si vybrať naše dlažby a bazénové tvarovky?

Exteriérové dlažby či špeciálne tvarovky majú štruktúrovaný povrch, sú prirodzene protišmykové aj keď sú mokré preto sú úplne bezpečné. Sú odolné voči mrazu, slnku, plesniam a nevyžadujú žiadne špeciálne ošetrenia. Sú vhodné pre ponorené schodisko keďže sú odolné voči vode, dažďu, chlóru či slanej vode. Neobsahujú žiadne chemické hydroizolačné prvky, farbiva ani živice a sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie. Skimmer, klasický bazénový žľab či neviditeľná mriežka, výber je na vás. Ponúkame rôzne riešenia bazénových tvaroviek, hrán, špeciálnych dielov pre váš bazénový svet.

Skimmer mriežka. Ide o tradičný spôsob osadenia mriežky, kde hladina je približne 10 cm pod okrajom bazénu. Filtračné zariadenie je do polovice zaplavené vodou, a keď sa hladina rozvíri, voda preteká v skimmeri do filtrácie.

Bazén s napnutou hladinou, ktorá je po obvode alebo časti obvodu v styku so žľabom, a teda keď sa hladina rozvíri, voda hneď preteká do žľabu.

Neviditeľná mriežka je nové riešenie patentované spoločnosťou Mirage®. Táto mriežka má na boku štrbiny na prechod vody, ktoré po inštalácii nie sú viditeľné. Výhody tejto mriežky oproti klasickej: je odolnejšia proti nárazu, ladí so
zvyškom položeného materiálu, dá sa dokonale vycentrovať vďaka roztiahnutým
okrajom, šetrí peniaze.

Galéria

Návrat hore