Vintage štýl je späť

Dekoratívna rozmanitosť a všestrannosť kolekcií Marca Corona, ktoré sú výsledkom výskumu, inšpirované minulosťou, no hľadia do budúcnosti, to sú hodnoty, ktoré inšpirovali líniu „1741 by Marca Corona“ projekt, ktorý reinterpretuje tradičné motívy v súlade s dnešnými trendmi.

Vintage je jedným zo smerov, ktoré v minulosti zažívali veľký “boom” a v súčasnosti sa stávajú opäť obľúbenými. Preto ak chcete byť aj vy “in” a držať krok, vieme Vám s tým pomôcť.

Maiolica, Terra.Art… čo preferujete?

Od kúpeľne až po obývačku, v domácom aj komerčnom prostredí, nádych vintage je dokonalý, pretože sa dá skombinovať so štýlmi a doplnkami z rôznych období.

Marca Corona originálnym spôsobom reinterpretuje tento trend exkluzívnym radom menších dlaždíc, ktoré sú inšpirované históriou, v ktorej sa uchovali ručne vyrobené predmety z keramiky, bohaté na farby a detaily vzorov.

Dostupné kolekcie a formáty aj vintage štýlu nájdete na našej stránke v kolekcii Dizajnové dekory.

Príďte do My Residence Showroom & Coworking

Zavolajte na +421 948 790 817 a dohodnite si stretnutie u nás, alebo nám napíšte na office@xxlps.com
Scroll to Top

Na tomto webe používame súbory cookies, aby sme vám zaistil čo najlepší zážitok z nášho webu. Pokračovaním v prehliadaní týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácii.