Prečo Marca Corona

factory_small.jpg__700x248_q85_crop_subsampling-2
Talianske porcelánové dlaždice do interiéru aj exteriéru

Krása, odolnosť, všestrannosť a udržateľnosť, to sú vlastnosti keramiky značky Marca Corona, ktorá od roku 1741 hrdo reprezentuje hodnoty a kvalitu Made in Italy. Patrí k najstarším výrobcom keramických dlaždíc v Talianskom Sassuolo. Vďaka svojej histórii dokonale pozná tie najlepšie techniky a trendy v dizajne keramiky a môžeme ju považovať za staršiu sestru našej doterajšej preferovanej keramičky Mirage. Keďže je postavená na podobných hodnotách a kvalitách voľba bola jednoznačná, rozšíriť naše portfólio o túto ďalšiu taliansku značku, ktorá nám vyplní to, čo nám v Mirage chýbalo.
Kolekcie Marca Corona sú oceňované pre svoj štýl vo viac ako 150 krajinách a boli použité už v mnohých medzinárodných projektoch od malých, cez hotely až po veľké architektonické projekty. Ponúka široký a všestranný sortiment, porcelánových a keramických dlaždíc.

OBKLADY DO KÚPEĽNE                                                                                                                            Marca Corona ponúka exkluzívne kolekcie dlaždíc na „ozdobenie“ kúpeľní. 3D obkladačky, lesklé glazúry, elegantné mramorové efekty, rafinované mozaiky a podmanivé farby spájajú luxusný štýl moderných kúpeľňových obkladov s ich praktickosťou a odolnosťou.

OBKLADY DO KUCHYNE, OBÝVAČKY A SPÁLNE
Najdôležitejšie miestnosti v dome sa musia stať dokonalými miestami na oddych, zábavu a využitie voľného času. V ponuke sú trendové biele obklady, drevené, mramorové, kamenné a betónové bez ohľadu na to, aký je váš štýl – klasický, moderný či retro.

VONKAJŠIE OBKLADY
Vonkajšie dlažby Marca Corona sú špeciálne navrhnuté pre záhradu, bazény a vonkajšie terasy. Kolekcie efektov kameňa, betónu a dreva dokonale zapadnú do exteriéru vďaka prírodným farbám, rafinovaným textúram a štruktúrovaným povrchom.

generated_Gar_Silver_15x30_Ambiente.jpg.1400x1400_q85
generated_HIT_Rialto_swimmingpool.jpg.1400x1400_q85
Návrat hore