Práca

Veľmi jednoducho..

Mám pripravený veľmi jednoduchý pracovný návrh. Užívajte si pracovnú voľnosť a zarábajte tak, ako ste šikovní. Odmena formou provízie. Ak predáte, zarobíte mnohonásobne viac, ako keby sme vás mali platiť podľa odpracovaných hodín.

Veľmi dôležité detaily..

Zákazníkovi je jedno, aká technológia a materiály sú pri výrobe použité. Rovnako inak sa pozerá na trendy v dizajne a neprežíva to tak vážne ako my. Náš zákazník ocení:

  • ak mu vieme dobre poradiť – vieme, čo predávame
  • pozorný a príjemný prístup
  • ak sme k dispozícii v čase mimo jeho pracovnú dobu

K veci

Celá táto aktivita vznikla preto, že pracujeme od rána a končíme vtedy, keď konči väčšina pracujúcich. Tento problém sme sa rozhodli riešiť tak, že dávame priestor podnikavým mladým ľuďom, ktorí vedia byť u nás v showroome počas pracovných dní medzi 15.00 a 18.00 a v sobotu od 10.00 do 18.00.

Podmienkou našej spolupráce je zvládnutie Akadémie Obkladov MR. Musíte poznať sortiment a technické zručnosti. Nemôžete nám robiť hanbu svojou neznalosťou. Dobrá správa je, že to nie je raketová veda a zvládne sa to naučiť každý. Potrebujete investovať svoj čas.

Ak v showroome nie je žiaden zákazník, môžete pracovať na svojich projektoch či školských úlohách. 

Odmena

Najmotivujúcejší a najspravodlivejší spôsob je provízia. 

Pracovné priestory

Naše priestory sú súčasťou My Residence Showroom & Coworking Prešov. Je to tu veľmi príjemné a tiché, príďte sa k nám pozrieť. Presná adresa je Levočská 36, Prešov. Sme hneď pri Kauflande. Prvé poschodie..

Chcete viac?

Ako architekt a podnikateľ ponúkam môj mentoringový program. Zatiaľ sa veci týkajúce tejto mojej činnosti pripravujú, možno budete medzi prvými účastníkmi. Viac o mojich aktivitách nájdete na mojej osobnej stránke

Venujem sa témam ako osobný rozvoj, zdravý životný štýl, cestovanie po juhovýchodnej Ázii, podnikanie a výstavba luxusných stavieb. Napísal som o mojich aktivitách a projektoch knihu s názvom Moderný dom blízkej budúcnosti. Na tému obkladov a dlažieb som napísal knihu s názvom Obklady a Dlažby – všetko, čo potrebujete vedieť.

V prípade záujmu ma kontaktujte. Odvážnym patrí svet!

 

Žiadny podnik nevyrastie do veľkosti, kým si nenájde spôsob ako zmeniť nováčika na riaditeľa.

Scroll to Top

Na tomto webe používame súbory cookies, aby sme vám zaistil čo najlepší zážitok z nášho webu. Pokračovaním v prehliadaní týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácii.