Práca

Veľmi jednoducho..

Mám pripravený veľmi jednoduchý pracovný návrh. Užívajte si pracovnú voľnosť a zarábajte tak, ako ste šikovní. Odmena formou provízie. Ak predáte, zarobíte mnohonásobne viac, ako keby sme vás mali platiť podľa odpracovaných hodín.

Veľmi dôležité detaily..

Zákazníkovi je jedno, aká technológia a materiály sú pri výrobe použité. Rovnako inak sa pozerá na trendy v dizajne a neprežíva to tak vážne ako my. Náš zákazník ocení:

  • ak mu vieme dobre poradiť – vieme, čo predávame
  • pozorný a príjemný prístup
  • ak sme k dispozícii v čase mimo jeho pracovnú dobu

K veci

Celá táto aktivita vznikla preto, že pracujeme od rána a končíme vtedy, keď konči väčšina pracujúcich. Tento problém sme sa rozhodli riešiť tak, že dávame priestor podnikavým mladým ľuďom, ktorí vedia byť u nás v showroome počas pracovných dní medzi 15.00 a 18.00 a v sobotu od 10.00 do 18.00.

Podmienkou našej spolupráce je zvládnutie Akadémie Obkladov MR. Musíte poznať sortiment a technické zručnosti. Nemôžete nám robiť hanbu svojou neznalosťou. Dobrá správa je, že to nie je raketová veda a zvládne sa to naučiť každý. Potrebujete investovať svoj čas.

Ak v showroome nie je žiaden zákazník, môžete pracovať na svojich projektoch či školských úlohách. 

Odmena

Najmotivujúcejší a najspravodlivejší spôsob je provízia. 

Pracovné priestory

Naše priestory sú súčasťou My Residence Showroom & Coworking Prešov. Je to tu veľmi príjemné a tiché, príďte sa k nám pozrieť. Presná adresa je Levočská 36, Prešov. Sme hneď pri Kauflande. Prvé poschodie..

Chcete viac?

Ako architekt a podnikateľ ponúkam môj mentoringový program. Zatiaľ sa veci týkajúce tejto mojej činnosti pripravujú, možno budete medzi prvými účastníkmi. Viac o mojich aktivitách nájdete na mojej osobnej stránke

Venujem sa témam ako osobný rozvoj, zdravý životný štýl, cestovanie po juhovýchodnej Ázii, podnikanie a výstavba luxusných stavieb. Napísal som o mojich aktivitách a projektoch knihu s názvom Moderný dom blízkej budúcnosti. Na tému obkladov a dlažieb som napísal knihu s názvom Obklady a Dlažby – všetko, čo potrebujete vedieť.

V prípade záujmu ma kontaktujte. Odvážnym patrí svet!

 

Žiadny podnik nevyrastie do veľkosti, kým si nenájde spôsob ako zmeniť nováčika na riaditeľa.

Návrat hore