Aktuálne SKLADOM

Máme skladom 500 m2 gresovej dlažby

11 rôznych dekorov, vo veľkosti 600×600 mm

Kolekcia GLOCAL

3 rôzne dekory: Ideal | Type | Classic

Ideal
Type
Classic
Previous slide
Next slide

Sila betónu spočíva v tom, že ide o neutrálny, mimoriadne všestranne využiteľný materiál. Dokáže vyťažiť to najlepšie zo všetkých druhov materiálov. Keramická dlažba GLOCAL s typickými vlastnosťami betónu patrí medzi najčastejšiu voľbu pri výbere našimi architektmi či dizajnérmi. Táto kolekcia ponúka 12 dekorov a u nás máte momentálne ihneď k dispozícii 3 najžiadanejšie a to : Ideal, Type a Classic.

Kolekcia LEMMY

dekor: Pumpkin

mirage_lemmy_bathroom_ly02_ly08_dett_01

Kolekcia LEMMY, ktorá v roku 2019 vyhrala prestížnu celosvetovú súťaž A+Awards Architizer, dokonale zachytáva farebné kontrasty kovu s nepriehľadnuteľnými typickými znakmi oxidácie. Z tejto kolekcie metalického vzhľadu, nájdete u nás skladom obľúbený odtieň našich architektov “Pumpkin”.

Kolekcia NAME

3 rôzne dekory : Bone Travertine | Overcat | Bourgogne 

Bone Travertine
Overcast
Bourgogne
Previous slide
Next slide

Naša najobľúbenejšia a najžiadanejšia kolekcia NAME. Táto keramická dlažba verne kopíruje povrch skutočných kameňov, ich štruktúru, 3D efekt. Potlač týchto kamenných dekorov je jednou z najkvalitnejších a najjemnejších, ktoré sú na trhu k dispozícii. Skladom momentálne dostupný dekor Bone Travetine, Overcat a Bourgogne.

Kolekcia NORR 2.0

3 rôzne dekory : Gra  |  Svart  |  Melk 

Gra
Svart
Melk
Previous slide
Next slide

Rozhodli sme sa naskladniť aj NORR 2.0. Ide o novinku a víťaza súťaže Architizer A + AWARDS 2020 o najlepšiu sériu obkladov a dlažieb. Textúra s nepravidelným vzorom v odtieňoch “tón v tóne” šedej, predstavuje dlažbu s výrazným zrnom a materiálovou zložkou. Vhodná na rôzne riešenia podláh, stien a interiérov vo verejnom, ako aj rezidenčnom prostredí. Aktuálne skladom dekory Gra, Svart a Melk.

Kolekcia QUARZITI 2.0

dekor : River

mattonelle-gres-porcellanato-architettura-04-1024x682

Hrboľatý reliéf, vizuálne vlastnosti kameňa, množstvo malých perleťových trblietok, benefity technického gresu to všetko ponúka dekor River z kolekcie QUARZITI 2.0. Keramická kamenina s efektom kameňa pre riešenia podláh a stien, charakteristická efektom tieňovania, ktorý obnovuje autentickú rozmanitosť prírodných prvkov.

Pre objednávky a informácie k aktuálnemu stavu skladu sa informujte mailom na office@xxlps.com.

123114996_965908440597513_8620268575784779142_o
Návrat hore